Öylesine Bir Kitap

Öylesine Bir Kitap

36,00TL

36,00TL

(10)

Previous

Mucizeler Kapısı

Öylesine Bir Kitap

     0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Armoni
Ürün Kodu: Sevdiye Güler Sucu
Stok Durumu: 10
36,00TL 36,00TL
Vergiler Hariç: 36,00TL

Adet

Bize Sorun

Neden Yazdım?
Hikâyeleri hep sevdim ben. Dinlemeyi de, anlatmayı da, uydurmayı da. Evet uydurmayı. Kızlarım küçükken (ki hâlâ küçükler), ailece kısa veya uzun seyahatler yapmak en sevdiğimiz aktivitelerimizden biriydi.
Bu yolculuklar sırasında oynadığımız oyunlardan bir tanesiydi hikâye uydurmaca. Oyunu başlatan herhangi bir cümleyle oyuna girer diğer üç kişi o cümlenin arkasından kendi cümleleri ile eklemeler yaparak devam ettirirdi oyunu.
Minik tavşan, küçük karınca, ormanda kaybolan küçük kız derken bambaşka boyutlara taşınırdı hikâyelerimiz...
Çocuklarımı oyalamayı ve eğlendirmeyi hedefleyen ben belki de onlardan daha fazla eğlenirdim böyle zamanlarda.
Şimdilerde kızlarımın benimle oyun oynama fırsatları olmayınca sanırım kendi başıma oynamaya başladım bu oyunu. Uzun zamandır kafamın içinde harekete geçen birkaç kahraman, yanlarına arkadaşlarını da alarak bizi kâğıda dök diye ısrar etmeye başladılar. Ben de bu ısrarlara dayanamayarak acemice yazmaya başladım. Hiçbir deneyimim olmadan sadece yazmak istedim. Neden olmasın, dedim ve yazmaya başladım sonra. Tüm eksikliğime, acemiliğime aldırmadan sadece yazdım. Nihayetinde hiçbir gaye gütmeden, yazmış olmak için değil, gerçekten yazmak istediğim ve bundan zevk aldığım için yazdım.
Mesleğim olan laboratuvar teknisyenliğinin bana verdiği yetkiye dayanarak içinde olduğumuz her anın, aynı havayı teneffüs ettiğimiz her insanın, doğanın içinde barındırdığı her canlının görmezden gelinemeyecek mutlak bir hikayeleri olduğuna inanıyorum. Ve bunları görebilmek için illa ki elimizde mikroskop olmasına gerek olmadığını, sadece görmek istememizin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Detaylar
ISBN 9788767854
Sayfa Sayısı 220
Cilt Amerikan cilt
Kâğıt cinsi 70 gr Enzo kitap kâğıdı
Ebat 13,5 x 19,5 cm
Baskı tarihi Nisan 2021
Baskı türü siyah/beyaz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

NEDEN BİZ?

EN DOĞRU BİLGİ
EN EKONOMİK ÇÖZÜMLER

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM
DOĞAYA SAYGI

GÜVENLİ ÖDEME
SSL SERTİFİKASI

TELEFON DESTEĞİ
09:00 - 18:30 ARASI

EKONOMİK
YA DA ÜCRETSİZ KARGO

HIZLI VE
ZAMANINDA TESLİM