BİZ KİMİZ?
Armoni Yayıncılık on altı yıllık bir yayınevi olmasına rağmen arkasında yayıncı ve dağıtımcı olarak (41) yıl, evet tam kırk bir yıllık bir birikimi ve geleneği taşıyor.
1980 yılında kurulan Burak Yayınevi yıllar boyu hem kitap çıkarıyor hem de dağıtım için tüm Anadolu coğrafyasını karış karış dolaşıyordu. Daha sonra çok ortaklı bir dağıtım şirketinin kuruculuğunu yaptı. 
1990 yılında faaliyetine başlayan İstanbul Dağıtım A.Ş, bir yandan dağıtım yaparken diğer yandan kendi yayınlarını da çıkarmaya başladı. Değişik markalarla yayınladığı yüzlerce eser ve dağıtımını gerçekleştirdiği yüz binlerce kitap ile zamanımıza kadar bu uğraşı devam etti. Armoni Yayıncılık da bu markalardan biridir.
Yayıncılık gelenekleri olan, ta yazının icadından başlayarak, kâğıdın bulunması, matbaanın kurulması ve dijital çağa kadar uzanan bir yolculuğun adıdır.
Armoni Yayıncılık, güncellediği mesleki bilgi, anlayış ve tecrübe ile uzun yıllar boyu yola devam etmeye kararlıdır. Para kazanmaktan başka gayesi olmayan niceleri elendi gitti. Ancak bizim gibiler hâlâ durmadan yayıncılığa devam ediyor. Çünkü bu iş aşkla, inançla ve sevgiyle yapılır.
Kitabınızı mazisi olan ve işini severek yapan tecrübeli bir yayınevine emanet edin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.